Автозапчастини, запчастини для іномарок Широкий асортимент запчастин для автомобілів

АвтозапчастиниНаша станція техобслуговування пропонує своїм клієнтам широкий асортимент запчастин для автомобілів Ford Transit і Ford Сonnect, а також інших іномарок.

Каталог продукції включає в себе як нові і б/в комплектуючі, так оригінальні і неоригінальні автозапчастини. Ми працюємо тільки з надійними світовими виробниками, що спеціалізуються на виготовленні якісних елементів кузова, двигуна, ходової та ін.

Наші консультанти із задоволенням нададуть відповіді на всі питання, що цікавлять Вас, озвучать докладні характеристики деталей і інформацію про виробників.

На станції техобслуговування працює стіл замовлень, в якому можливо придбати запчастини з срана Європи і Туреччини на автомобілі Ford Transit і Ford Сonnect, а також інші іномарки. Термін виконання замовлення залежить від наявності деталей на складі в Україні і необхідності її доставки з інших країн.

Про наявність запчастин на автомобілі таких марок: HYUNDAI, KIA, ФОРД, AUDI, BMW, CHEVROLET,CITROEN, DAEWOO, HONDA, LEXUS, MAZDA, MERCEDES, MITSUBISHI, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, SKODA, SUBARU, SUZUKI, TOYOTA,VOLVO, VW, уточнюйте у наших консультантів.

Ми будемо раді вирішити Вашу проблему!

Останні новини

  • Лис 20, 2013

    До 15 грудня діє знижка 10%. На всі види робіт!

  • Вер 19, 2013

    Ласкаво просимо на наш оновлений сайт!