Полірування автомобіля Професійна відновна поліровка автомобіля

Професійна відновна поліровка автомобіляГоловна задача полірування - це підтримка привабливості зовнішнього вигляду Вашого автомобіля в процесі його експлуатації. Навіть за умови Вашого дбайливого ставлення до авто і ретельного спостереження за його станом, через деякий час настане необхідність поліровки кузова.

За допомогою полірування видаляються дрібні подряпини на кузові авто, а також забезпечується додатковий захист лакофарбового покриття від дії зовнішнього середовища.

Зрозуміло, що полірування автомобіля краще всього довірити професіоналам.

Наші фахівці повернуть Вашому автомобілю його первісний блиск, як ніби Ви тільки що забрали його з автосалону, а використання професійних полірувальних засобів гарантує йому не тільки бездоганний зовнішній вигляд, але і надійний захист.

На станції технічного обслуговування використовуються виключно якісні матеріали та спеціальне обладнання. Ми не використовуємо воскові і тефлонові поліролі, так як вважаємо їх вкрай неефективними, а працюємо виключно з професійними захисними складами на основі нанокерамики, кварцу і нанополимеров.

Основні види поліровок кузова:
• захисна поліровка авто;
• абразивна поліровка кузова автомобіля (відновна поліровка);
• комплексна полірування.

Захисна поліровка автомобіля, відрізняється від абразивного (відновної) використанням спеціальних полірувальних паст, які не містять абразивного складу. Даний вид полірування створить на кузові автомобіля захисний шар, здатний оберігати лакофарбове покриття від ультрафіолетових променів, помутніння, дрібних подряпин, а також забезпечить додатковий блиск і дозволить без особливих зусиль помити Ваше авто.

Абразивна поліровка кузова автомобіля (відновлювальна) призначена для усунення дрібних дефектів лакофарбового покриття на кузові Вашого авто. Її проводять механічним шляхом методом зняття мікрослоя лакофарбового покриття. Ця процедура дозволяє прибрати всі неглибокі подряпини і повернути колишній блиск і яскравий колір Вашого автомобіля. За ціною абразивна поліровка поступається захисної. Після проведення відновної полірування кузов виглядає як новий і для того, щоб зберегти його в такому стані якомога довше, ми рекомендуємо вдатися до захисної поліровки.

Локальна поліровка кузова передбачає обробку певної ділянки автомобіля. Даний вид полірування може виручити Вас у разі продажу авто. Ця процедура допоможе надати будь-якому автомобілю дорогий зовнішній вигляд. І Ваше авто суттєво підніметься в ціні.

Останні новини

  • Лис 20, 2013

    До 15 грудня діє знижка 10%. На всі види робіт!

  • Вер 19, 2013

    Ласкаво просимо на наш оновлений сайт!