Швидко, якісно, надійно МИ ВІТАЄМО ВАС НА НАШОМУ САЙТІ!

Швидко, якісно, надійноНаша станція фарбування і кузовного ремонту надає широкий спектр послуг за відновлення лакофарбового покриття, включаючи локальний ремонт окремих елементів кузова, так і повний ремонт покриття всього автомобіля.

Висококваліфіковані майстри якісно виконають ремонт бамперів, пластику, кузовний ремонт (у тому числі фарбування деталей кузова автомобіля) в максимально короткі терміни з дотриманням усіх сучасних стандартів і технологій. Крім того, нашим клієнтам надаються послуги по поліровці фар і кузова автомобіля.

Особливу увагу в процесі підготовки відновлювальних робіт ми завжди приділяємо проведенню якісної діагностики ушкоджень, так як даний момент має безпосередній вплив на рівень складності подальших робіт і тривалість виконання замовлення. Сумлінна попередня рихтування пошкоджених деталей автомобіля мінімізує витрати часу і матеріалів при фарбуванні і забезпечує максимальне відновлення лакофарбового покриття транспортного засобу.

Наша станція фарбування застосовує тільки сертифіковані лакофарбові та ґрунтові матеріали від провідних світових виробників, що є гарантією якості підсумкової роботи і тривалості подальшої експлуатації. Спеціальне обладнання та сушильні камери, встановлені на нашій станції, є запорукою точного дотримання всього технологічного процесу відновлення лакофарбового покриття автомобіля.

Ми будемо раді вирішити Вашу проблему!
Консультація і попередній запис на обслуговування за телефоном: (067) 951 59 75.

Останні новини

  • Лис 20, 2013

    До 15 грудня діє знижка 10%. На всі види робіт!

  • Вер 19, 2013

    Ласкаво просимо на наш оновлений сайт!